firma

Bramy garażowe firmy Hörmann

Spółka Hörmann od lat pasjonuje się branżą budowlaną i jest najdoskonalszym wytwórcą bram uchylnych, jak również napędów. Marka Hörmann jest firmą dziedziczną funkcjonującą na przestrzeni dziesięcioleci. Tworzy warunek najdoskonalszych środków i najlepszej klasy produktów.

Grupa Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, jak również prawnuków twórcy spółki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami ponoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa baza spółki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W owym obszarze poza biurami siedziby, znajdują się również przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, marka posiada cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie spółka werbuje w nich ponad stu bardzo wysoko doświadczonych pracobiorców. Firma Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć partnerów handlowych w zasięgu całego kraju. Gwarantuje ona szybki oraz kompetentny serwis jak też gwarantuje odpowiednią, umiejętną obsługę kontrahenta.